Vason henkilökunta

Toimitusjohtaja
Maria Aspala
+358 2 2747 011
+358 400 817950
maria.aspala@vaso.fi

Asumisoikeusasuntojen myynti

Asuntopäällikkö Tiina Arnivaara
+358 2 2747 013
tiina.arnivaara@vaso.fi

Asuntoneuvottelija Minna Salminen
+358 2 2747 015
minna.salminen@vaso.fi

Asuntoneuvottelija Mirja Peltonen
+358 2 2747 014
mirja.peltonen@vaso.fi

Hallinto

Hallintopäällikkö Teija Lamminen
+358 2 2747 012
teija.lamminen@vaso.fi

Kirjanpitäjä, vastikevalvonta Annamaija Vuorio
+358 2 2747 025
annamaija.vuorio@vaso.fi

Kirjanpitäjä, vastikevalvonta Piia Nevalainen
+358 2 2747 026
piia.nevalainen@vaso.fi

Isännöinti

Kiinteistöpäällikkö Teppo Heinonen
+358 2 2747 028
teppo.heinonen@vaso.fi

Isännöitsijä Sari Virtanen
+358 2 2747 022
sari.virtanen@vaso.fi

Isännöitsijä Ville Aalto
+358 2 2747 024
ville.aalto@vaso.fi

Tekninen isännöitsijä Ilkka Huukkala
+358 2 2747 020
ilkka.huukkala@vaso.fi

Kiinteistöassistentti Satu Juutela
+358 2 2747 027
satu.juutela@vaso.fi