Vason henkilökunta

Toimitusjohtaja
Maria Aspala
+358 2 2747 011
+358 400 817950
maria.aspala@vaso.fi

Asumisoikeusasuntojen myynti

asuntopäällikkö Tiina Arnivaara
+358 2 2747 013
tiina.arnivaara@vaso.fi

asuntoneuvottelija Minna Salminen
+358 2 2747 015
minna.salminen@vaso.fi 

asuntoneuvottelija Maarita Lund
+358 2 2747 014
maarita.lund@vaso.fi

Hallinto

hallintopäällikkö Teija Lamminen
+358 2 2747 012
teija.lamminen@vaso.fi

kirjanpitäjä, vastikeneuvonta Annamaija Vuorio
+358 2 2747 025
annamaija.vuorio@vaso.fi

kirjanpitäjä, vastikeneuvonta Piia Nevalainen
+358 2 2747 026
piia.nevalainen@vaso.fi

Isännöinti

kiinteistöpäällikkö Teppo Heinonen
+358 2 2747 028
teppo.heinonen@vaso.fi

isännöitsijä Sari Virtanen
+358 2 2747 022
sari.virtanen@vaso.fi

Isännöitsijä Ville Aalto
+358 2 2747 024
ville.aalto@vaso.fi

isännöitsijä Jouni Luoma
p. +358 22747 021
jouni.luoma@vaso.fi 

isännöitsijä Kirsi Tilkkanen
p. +358 22747 020
kirsi.tilkkanen@vaso.fi

kiinteistöassistentti Satu Juutela
+358 2 2747 027
satu.juutela@vaso.fi