Siirry sisältöön
Artemiksen ensimmäinen hakukierros on sulkeutunut. Jätä asuntohakemus ja osallistu seuraaville kierroksille. Houkuttelevan helppo arki kutsuu sinua!

Verkställande direktör
Maria Aspala
Tfn +358 2 2747 011
Tfn +358 400 817950
maria.aspala@vaso.fi

Försäljning av bostadsrättsbostäder

Tiina Arnivaara, bostadschef
Tfn +358 2 2747 013
tiina.arnivaara@vaso.fi

Minna Salminen, bostadsrådgivare
+358 2 2747 015
minna.salminen@vaso.fi

Maarita Lund, bostadsrådgivare
Tfn +358 2 2747 014
maarita.lund@vaso.fi

Ninni Niitynperä, bostadsrådgivare
Tfn +358 2 2747 010
ninni.niitynpera@vaso.fi

Styrelsen

Teija Lamminen, förvaltningschef
Tfn +358 2 2747 012
teija.lamminen@vaso.fi

Annamaija Vuorio, bokförare, vederlagsrådgivning
Tfn +358 2 2747 025
annamaija.vuorio@vaso.fi

Piia Nevalainen, bokförare, vederlagsrådgivning
Tfn +358 2 2747 026
piia.nevalainen@vaso.fi

Fastighetsförvaltning

Teppo Heinonen, fastighetschef
Tfn +358 2 2747 028
teppo.heinonen@vaso.fi

Sari Virtanen, disponent
Tfn +358 2 2747 022
sari.virtanen@vaso.fi

Jouni Luoma, disponent
Tfn +358 22747 021
jouni.luoma@vaso.fi 

Kirsi Tilkkanen, disponent
Tfn +358 22747 020
kirsi.tilkkanen@vaso.fi 

Maarit Valli, disponent
Tfn +358 22747 024
maarit.valli@vaso.fi 

Kalle Tuominen, disponent
Tfn +358 22747 019
kalle.tuominen@vaso.fi 

Vesa Valkeejärvi, disponent
Tfn +358 22747 018
vesa.valkeejarvi@vaso.fi

Parkeringsplatser, nycklar, OmaVaso-boendeportal:

Marko Äijälä, servicesakkunnig
Tel. +358 2 2747 027
marko.aijala@vaso.fi