Siirry sisältöön
Artemiksen ensimäinen hakukierros on sulkeutunut. Jätä asuntohakemus ja osallistu seuraaville kierroksille. Houkuttelevan helppo arki kutsuu sinua!

CEO
Maria Aspala
+358 2 2747 011
+358 400 817950
maria.aspala@vaso.fi

Sales of right-of-occupancy homes

Tiina Arnivaara, Housing Manager
+358 2 2747 013
tiina.arnivaara@vaso.fi

Minna Salminen, Housing Negotiator
+358 2 2747 015
minna.salminen@vaso.fi

Maarita Lund, Housing Negotiator
+358 2 2747 014
maarita.lund@vaso.fi

Ninni Niitynperä, Housing Negotiator
+358 2 2747 010
ninni.niitynpera@vaso.fi

Management

Teija Lamminen, Head of Administration
Tel. +358 2 2747 012
teija.lamminen@vaso.fi

Annamaija Vuorio, Bookkeeper, fee advice
Tel. +358 2 2747 025
annamaija.vuorio@vaso.fi

Piia Nevalainen, Bookkeeper, fee advice
Tel. +358 2 2747 026
piia.nevalainen@vaso.fi

Property management

Teppo Heinonen, Real Estate Manager
Tel. +358 2 2747 028
teppo.heinonen@vaso.fi

Sari Virtanen, Property Manager
Tel. +358 2 2747 022
sari.virtanen@vaso.fi

Jouni Luoma, Property Manager
Tel. +358 22747 021
jouni.luoma@vaso.fi 

Kirsi Tilkkanen, Property Manager
Tel. +358 22747 020
kirsi.tilkkanen@vaso.fi 

Maarit Valli, Property Manager
Tel. +358 22747 024
maarit.valli@vaso.fi 

Kalle Tuominen, Property Manager
Tel. +358 22747 019
kalle.tuominen@vaso.fi 

Vesa Valkeejärvi, Property Manager
Tel. +358 22747 018
vesa.valkeejarvi@vaso.fi

Parking spaces, keys, OmaVaso resident portal

Marko Äijälä, Service Specialist
Tel. +358 2 2747 027
marko.aijala@vaso.fi