Siirry sisältöön

Toimitusjohtaja
Maria Aspala
+358 2 2747 011
+358 400 817950
maria.aspala@vaso.fi

Asumisoikeusasuntojen myynti

Puhelinpalvelun aukioloajat
ma-pe klo 10-14

asuntopäällikkö Tiina Arnivaara
+358 2 2747 013
tiina.arnivaara@vaso.fi

asuntoneuvottelija Minna Salminen
+358 2 2747 015
minna.salminen@vaso.fi

asuntoneuvottelija Maarita Lund
+358 2 2747 014
maarita.lund@vaso.fi

asuntoneuvottelija Ninni Niitynperä
+358 2 2747 010
ninni.niitynpera@vaso.fi

Hallinto

Puhelinpalvelun aukioloajat
ma-pe klo 10-14

hallintopäällikkö Teija Lamminen
+358 2 2747 012
teija.lamminen@vaso.fi

kirjanpitäjä, vastikeneuvonta Annamaija Vuorio
+358 2 2747 025
annamaija.vuorio@vaso.fi

kirjanpitäjä, vastikeneuvonta Piia Nevalainen
+358 2 2747 026
piia.nevalainen@vaso.fi

Isännöinti

Puhelinpalvelun aukioloajat
ma-pe klo 10-12


HUOM! isännöitsijöillä ei ole päivystystä toimistoajan ulkopuolella. Kiireellisissä tapauksissa yhteydenotot huoltoyhtiöön. Huoltoyhtiön yhteystiedot löydät asuinkiinteistösi ilmoitustaululta, OmaVasosta tai huoltoyhtiö- ja isännöintihausta.

kiinteistöpäällikkö Teppo Heinonen
+358 2 2747 028
teppo.heinonen@vaso.fi

isännöitsijä Sari Virtanen
+358 2 2747 022
sari.virtanen@vaso.fi

isännöitsijä Jouni Luoma
p. +358 22747 021
jouni.luoma@vaso.fi 

isännöitsijä Maarit Valli
p. +358 22747 024
maarit.valli@vaso.fi 

isännöitsijä Kalle Tuominen
p. +358 22747 019
kalle.tuominen@vaso.fi 

isännöitsijä Leea Toivanen
p. +358 22747 020
leea.toivanen@vaso.fi

isännöitsijä Vesa Valkeejärvi
p. +358 22747 018
vesa.valkeejarvi@vaso.fi

Parkkipaikat, avaimet, OmaVaso:

palveluasiantuntija Marko Äijälä
+358 2 2747 027
marko.aijala@vaso.fi